Forum@DEEP

Propozycje - Rozwinięcie działalności pod kątem patronatów medialnych

Otai - 2013-12-08, 14:27
Temat postu: Rozwinięcie działalności pod kątem patronatów medialnych
W związku z tym, że chciałabym rozwijać naszą dramawiki po różnymi względami postanowiłam zaproponować opcje patronatu medialnego nad jakimiś projektami, imprezami etc. - ważne, żeby projekty były legalne i oficjalne. No i przed wszystkim - powinny mieć jakiś bezpośredni związek z dramami. Jeśli znacie konwent, na którym będą odbywać się atrakcje związane z dramami dajcie mi znać, a sama postaram się o dalszy rozwój wydarzeń.

Czego oczekujemy od objęcia patronatu medialnego?
- loga dramawiki na plakatach/produktach etc.
- informacji na stronie/fanpage'u o tym, że objęliśmy patronat medialny.

Co dajemy w zamian?
- reklamę na głównej stronie dramawiki
- recenzję danego produktu na dramawiki (dotyczy to głównie mang i książek na podstawie których powstała dana drama, a ponieważ takich mang i książek praktycznie nie ma będą to pojedyncze przypadki)
- reklamę na fanpage dramawiki na facebooku
- reklamę na wszystkich mniej oficjalnych stronach na serwerze dramawiki, do których mam dostęp (w tym przypadku są to lizardsy, lizardsy na fejsiku, fansubwiki i drama-online)

Wydaję mi się, że dramawiki.pl powinno się w jakąś stronę rozwijać i patronat medialny to jeden z moich pomysłów. Przede wszystkim trochę "boję się" o to, że kontrowersje mogą budzić recenzję w artykułach (ale tak jak mówię, to będą pojedyncze przypadki mang/książek i dzięki temu będziemy mogli oglądać nasze logo na obwolutach 8D), a po drugie trochę się wahałam czy nikt nie ma nic przeciwko zamieszczaniu reklamy na pozostałych portalach, ale wydaje mi się, że jeden czy dwa posty na jakiś czas z informacją o jakiejś imprezie/mandze/książce i wspomnieniem, że dramawiki objęła nad tym patronat chyba nie będzie bardzo przeszkadzała?