Forum@DEEP Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
anonim (baka) - Last Friends
Autor Wiadomość
Preity 

Wysłany: 2010-09-04, 17:09   anonim (baka) - Last Friends

Tym razem recenzja jako osobny plik.

Recenzja_Last_Friends.zip
Pobierz Plik ściągnięto 534 raz(y) 3,85 KB

Otai 
Dokkun

Wysłany: 2010-09-04, 17:12   
   Ulubiony Aktor/Aktorka:: Ikuta Toma, Nishikido Ryo

To jest najs <3 *i wcale nie jestem stronnicza ze względu na słodzenie Ryo*. Widać od razu, że to recenzja :)

Preity 

Wysłany: 2010-09-04, 17:18   

Po przeczytani tego tekstu wróciła mi wiara w sens tego konkursu. Jestem zdania, że można to spokojnie na wiki opublikować :)

jordi 
k-dramy - moje życie

Wysłany: 2010-09-04, 17:37   
   Ulubiony Aktor/Aktorka:: Son Dam Bi :* :* :*

Moja ocena na podstawie tego, co umiem po 2 latach studiów XD

Początek z tymi wszelkimi info na temat reżyserów itp niepotrzebny jest w recenzji (nie będę wspominał o braku jako takiego wstępu bo to nie jest artykuł prasowy XD ). Chyba, że na samym końcu jako taką ciekawostkę - na początek nie dajemy takich rzeczy... Ewentualnie odznaczamy (dajemy w ramkę, albo w tabelkę - w samym tekście nie podajemy takich danych)

Opis fabuły dobry - nie zdradza za wiele. Gra poszczególnych aktorów też dobrze przedstawiona...

Ogromny plus za wykorzystanie zdania z dramy - trzeba to umieć wpleść w recenzję, a tutaj się to udało...

"Odradzam tę dramę wszystkim tym, którzy poszukują łatwej i prostej rozrywki, polecam natomiast wszystkim innym. " - celem konkursu było zachęcenie, więc to zdanie nie jest potrzebne...

Aczkolwiek jest to ewidentnie najlepsza praca. I chyba jako jedyna jest prawdziwą recenzją, bo reszta prac to tak naprawdę tylko osobista wypowiedź - za krótkie na recenzję (chyba, że mini-recenzja ale czegoś takiego nie znam XD ). Jak dla mnie zwycięzca konkursu :)

Iiverin 
Fangirl Jaejoongie

Wysłany: 2010-09-04, 22:19   

Popieram... A już straciłam wiarę, ze dostaniemy coś dobrego. Recencja (podkreślić) jak najbardziej na plus i ciężko nie przyznać, że jako jedyna kwalifikuje się na I miejsce.

Jenny-rose
Meduza

Wysłany: 2010-09-12, 15:19   
   Ulubiony Aktor/Aktorka:: Ohno Satoshi, Kimura Takuya, Junno, Tamaki

Sa, no to przeczytałam już wszystkie recenzje więc się wypowiem XD.
Jest kilka faili, ale i tak poziomem recenzja wybija się ponad wszystkie pozostałe. Po pierwsze - naprawdę jest recenzją lol . To mi przywraca wiarę w ludzi, że potrafia pisać i odróżnić reklamę na "Polecanych" od dłuższej formy wypowiedzi. Podobało mi się zwrócenie uwagi na rolę i symbolikę openingu - to taki dodatkowy plus już do tych wymienionych wcześniej.
Jak dla mnie absolutny win. Chociaż liczyłam na jakąś wiekszą kreatywność.

Odpowiedz do tematu