Forum@DEEP Strona Główna

Poprzedni temat :: Następny temat
Mini ogłoszenie
Autor Wiadomość
Iiverin 
Fangirl Jaejoongie

Wysłany: 2009-09-15, 20:49   Mini ogłoszenie

Można później zmodyfikować/wywalić/łotewa...

Przypominam wszystkim o robieniu przekierowań, bo do niektórych nie dociera, ze takie coś istnieje...
Po drugie - rozumiem, ze inni mogą się tym zająć, ale miło by było, kiedy ktoś robiący artykuł, od razu dodaje linki do filmów do polskich stron... To nie jest tak dużo roboty...
Po trzecie.. na Kizunie jeszcze ustalone zostały formaty daty, można zmienić, znów przeprowadzić ankietę, ale miło by było, gdyby wszyscy stosowali ten sam, a nie każdy sobie. Przypominam, dla emisji dramy: 11.11.2005 - 20.12.2005 ; dla aktora: 25.03.1980

Dziękuję za uwagę..

mistiq 

Wysłany: 2009-09-15, 20:52   

Tak jest. Już poprawiam artykuły, które napisałem!;-)
Miałem później zająć się dodawaniem filmów, a już ktoś dodał.
Co do emisji dramy, przecież Ty także stosujesz taki format daty 2005.09.24 - 2005.11.20, i taki dla mnie jest o wiele lepszy, bo wystarczy zmienić miesiąc, a nie całą kolejność.

Iiverin 
Fangirl Jaejoongie

Wysłany: 2009-09-15, 21:26   

mistiq napisał/a:
a już ktoś dodał.
Ja dodałam, bo akurat zobaczyłam świeże artykuły ;)

mistiq napisał/a:
Co do emisji dramy, przecież Ty także stosujesz taki format daty 2005.09.24 - 2005.11.20, i taki dla mnie jest o wiele lepszy, bo wystarczy zmienić miesiąc, a nie całą kolejność.
Aj^^" Z rozpędu tak robię ^^" Ale planuję poprawić, nie bić ^^" Sama się zbiję...

Preity 

Wysłany: 2009-09-15, 21:45   

A ja dziękuję za przypomnienie sprawy. To kolejna o której trzeba będzie na wiki napisać

Gabool
[Usunięty]

Wysłany: 2009-09-18, 20:14   

Też chciałam przypomnieć o tych linkach do polskich stron z filmami.
Obecnie się zajmuję dodawaniem tych linków i wbrew pozorom jest to trochę czasochłonne i jak jadę wg kolejności alfabetycznej to nazwiska które zostaną dodane nie będą już poprawione.

Otai 
Dokkun

Wysłany: 2009-09-19, 19:25   
   Ulubiony Aktor/Aktorka:: Ikuta Toma, Nishikido Ryo

Fajnie by było, gdyby ludzie wpisywali na bierząco, ale jeśli tego nie będą robic to uważam, ze w kwestii administratorstwa i redaktorów będzie je uzupełniać za nich, a najłatwiej nowych artykułów szukać tutaj:
http://dramawiki.pl/wiki/...lna:Nowe_strony

Inna sprawa, ze ludzie często uzupełnianie o polskie linki zostawiają sobie na dużo później i nie robią tego od razu co nie znaczy, ze zapominają :)

Odpowiedz do tematu